| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
SPRACOVANIE NA PLOTRI
REKLAMNÉ PRODUKTY
TLAČ + VÝSEK
VZORKY A VZORKOVNÍKY

Samonamáčacie pečiatky

 
Špecifikácia produktu
Popis produktuSamonamáčacie pečiatky firmy COLOP to sú najznámejšie a najobľúbenejšie automatické pečiatky. Vyznačujú sa dokonalou konštrukciou a najkvalitnejším prevedením. Máme v ponuke tri druhy obdĺžnikových pečiatok: Nový Printer s uzáverom, Printer Compact s uzáverom a Printer Compact priesvitný bez uzáveru.Všetky modely sú vybavené ľahko vymeniteľnou poduškou, ktorá zaručuje čitateľný a výrazný odtlačok razítka. Pečiatky sú dostupné v rôznych farbách a sú vybavené poduškami s rôznymi farbami atramentu.

Podrobný popis a fotografie všetkých produktov si môžete pozrieť v produktovom katalógu:
Katalóg Colop


NOVINKA !  Revolučná IQ pečiatka značky COLOP 

Ideálna firemná pečiatka, na ktorú sa zmestia obšírne údaje alebo text a logotyp. Má priesvitný základ, ktorý umožňuje odtlačiť obsah na správnom mieste. Je vybavená uzáverom, ktorý sa dá ľahko nasadiť a chráni tak text pečiatky pred nečistotami, napr. v taške alebo aktovke.  Je zabezpečená proti presúvaniu na papieri, preto zaručuje čitateľný obsah - bez „dvojitých” odtlačkov. Bezporuchová - vyhotovená z najkvalitnejších materiálov. Pri odtláčaní textu vydáva príjemný, veľmi jemný zvuk. Je dostupná vo viacerých farbách, s vlastnou grafikou podľa individuálnej objednávky. Jediná na trhu, ktorej plášť si môžete samostatne personalizovať pomocou loga, QR kódu, ľubovoľnej grafiky. 

Pozrite si prezentáciu na YouTube

Indexové záložkyPlášte samonamáčacej pečiatky série Printer IQ sú dostupné v 2 farbách (biela a čierna), avšak ku každej pečiatke sa dodávajú vymeniteľné indexové štítky v 4 rôznych farebných variantoch. 
 
  • Biely plášť - štítky: čierna, červená, biela, žltá
  • Čierny plášť - štítky: čierna, červená, modrá, zelená
Okrem toho je možné vytvoriť vlastný štítok v ľúbovoľnej farbe alebo s ľubovoľnou grafikou.

Stiahnuť súbor:
Šablóna štítky do pečiatky Printer 20  
Šablóna štítky do pečiatky Printer 30  
Šablóna štítky do pečiatky Printer 40  
Štočky do pečiatokŠtočok do pečiatok s hrúbkou 2 mm, prispôsobený pre pečiatky COLOP, zhotovený metódou laserového gravírovania. Laserová technológia umožňuje dosiahnuť presnosť, ktorá je nedosiahnuteľná pri tradičných metódach výroby štočkov.
Poznámky- Cena pečiatky zahŕňa uzáver, ak je ním vybavený daný model. Uzáver nemajú pečiatky Nový Printer a Printer Compact s rozmermi 50 a 60 a Printer Compact zo série „Farby sveta".

- Automatické pečiatky  Compact zo série „Farby sveta” a "Printer IQ" majú priesvitnú spodnú časť krytu, čo do značnej miery uľahčuje polohovanie razítka.

- Je možné zadať aj individuálnu objednávku automatickej pečiatky/pečiatky z katalógu Colop, ktorú nemáme v bežnej ponuke.  Je však potrebné počítať s dlhšou lehotou dodania objednávky.  
- V prípade veľkých, tmavých plôch sa môže vyskytnúť problém s jednotným odtlačkom. 
Používaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.