| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
 PROTIVÍRUSOVÝ BALÍK
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
SPRACOVANIE NA PLOTRI
TLAČ + VÝSEK
REKLAMNÉ PRODUKTY
VZORKY A VZORKOVNÍKY

3D etikety a nálepky

 
Špecifikácia produktu
EtiketyTlačia sa na produkčnom stroji Xerox 1000 (farby CMYK) na samolepiaci papier alebo na bielu samolepiacu fóliu. Možnosť laminovania matnou fóliou, nalepovania na magnetický podklad a vypuklé prevedenie nanesením polyuretánovej živice (3D nálepky). Etikety môžu mať ľubovoľné tvary a rozmery. Obmedzenia rozmerov sú uvedené v kalkulačke.
Samolepiace etikety z fólie sú odolné proti vlhkosti a UV žiareniu. 
Etikety sa vyďeľujú z plného hárku pomocou nasekávania laserom alebo rezania na plotri. Dostanete celý hárok z nasekanými tvarmi etikiet, ktoré je možné jednotlivo odlepovať. V prípade etikiet na magnetickom podklade dostanete vyrezané etikety.


3D nálepkyPriesvitná, polyuretánová živica,  nanesená na povrch farebnej, samolepiacej etikety, jej prepožičiava neopakovateľný, luxusný, trojrozmerný vzhľad a zabezpečuje ju proti mechanickému poškodeniu.
3D nálepky sú odolné proti vlhkosti, UV žiareniu a mechanickému poškodeniu. Sú ideálne vhodné ako firemné značky pre produkty akéhokoľvek druhu: počítače, autá, nábytok, elektronické zariadenia, domáce spotrebiče a pod.


Magnetický podkladMagnetická fólia je zmagnetizová elastická umelá hmota, ktorá prilína ku kovovým povrchom (napr. chladnička, autá, kovové tabule a pod.).

Etikety na magnetickom podklade to sú dokonalé reklamné predmety, ako aj informačné a výstavné materiály. 
Dôležitou prednosťou oproti samolepiacim materiálom je možnosť ich viacnásobného „prilepovania” a „odlepovania” bez poškodenia.
 

POZOR! !!!Pri extrémne nízkych alebo vysokých teplotách sa odporúča každý deň odstraňovať grafiku z karosérie vozidla za účelom vyčistenia povrchu. 
Teplotný rozsah použitia: od -40 stupňov Celzia do +70 stupňov Celzia

PoznámkyNa orezovom okraji sa magnetická fólia mierne nafúkne - povrch sa mierne zdvihne hore.
Pri rezaní etikiet z X1000 na orezovom okraji toner mierne odpadáva - etiketa má jemnú, bielu obrubu - je to viditeľné, nakoľko tmavá plocha s plným pokrytím siaha až po orezový okraj.

Nelaminované etikety, bez magnetického podkladu, sa nasekávajú laserom. Všetky ostatné sa nasekávajú a vyrezávajú pomocou rezacieho plotra. 

Etikety a 3D nálepky je potrebné nalepovať na hladké a odmastené povrchy. Minimálna teplota okolia, pri ktorej je možné nalepovať etikety a 3D nálepky , je 17ºC. Lepidlo vyžaduje najmenej 24 hodín, aby sa dosiahla úplná priľnavosť v závislosti od prostredia.
 

POZOR!!Neuznávame reklamácie typu: „nedržia sa", „odpadávajú", „príliš slabé lepidlo" a pod. Nálepky zhotovujeme už niekoľko rokov na rovnakej fólii. Pre zamedzenie nedorozumení vykonajte prosím test - Oddelenie zákazníckeho servisu  D&D zasiela bezplatne vzorky nálepiek.

V prípade aplikácií, kde sú etikety vystavené poškodeniu alebo obrusovaniu povrchu, neodporúčame tlač na fóliu bez zušľachťovania.

Súvisiace špecifikácie
Špecifikácia tlače na Xerox 1000
Špecifikácia rezacieho plotra
Špecifikácia rezacieho lasera CO2


Používaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.