| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
SPRACOVANIE NA PLOTRI
TLAČ + VÝSEK
REKLAMNÉ PRODUKTY
VZORKY A VZORKOVNÍKY
PROTIVÍRUSOVÝ BALÍK


Aktuality

 

Etikety

2019-12-12

Našu ponuku 3D nálepiek a etikiet sme rozšírili o metalizáciu pomocou technológie LiquidMetal a Hotstamping. Môžete si vybrať z piatich farieb metalizovaných fólií: zlatá, strieborná, červená, zelená a modrá. Je možné navrhnúť dve farby metalizácie na jeden výtlačok. Navyše sa objavili nové materiály - farebné fólie  ORACAL  a transparentná fólia. Mimoriadnu pozornosť si zaslúži použitie efektu LiquidMetal v prípade 3D nálepiek, čoho príkladom je vedľajšia fotografia.

Ponuka je dostupná v kalkulačkách: 3D etikety a nálepky a 3D prívesky.

Prichádza sezóna na kalendáre.

2018-09-07
Nakoľko naša ponuka kalendárov sa z roka na rok rozširuje, rozhodli sme sa ju usporiadať zavedením jednej rozšírenej  kalkulačky x-dielnych kalendárov s väčšími možnosťami výberu kombinácií kalendárií, pozadí a hlavičiek. Teraz si ku každému kalendáru môžete zvoliť ľubovoľnú hlavičku s vybranou možnosťou zušľachťovania s voliteľnou dodatočnou zlatou alebo striebornou farbou. Dúfame, že vďaka tejto rôznorodosti budete môcť prispôsobiť ponuku potrebám a finančným možnostiam každého Vášho zákazníka.

Aby sme Vás povzbudili k tomu, aby ste nenechávali nákup kalendára na poslednú chvíľu, ponúkame Vám 10% zľavu na X-dielne kalendáre do konca septembra.  
 
 

Rozširujeme ponuku Rollup`ov

2018-07-20
Uviedli sme nové produkty do našej ponuky rollup`ov. Okrem doteraz dostupných rollup`ov, ktoré v súčasnosti predávame ako „Rollup Strong", sme pridali verziu Štandard, ktorá sa pri výrazne nižšej cene dokonale osvedčí pri stálejších expozíciách, ktoré nie je potrebné viacnásobne skladať a rozkladať. Môžete si tiež zvoliť obojstranný rollup, pri ktorom môžete do jednej kazety namontovať 2 plagáty, vďaka čomu je reklamný obsah viditeľný z oboch strán. Navyše uvádzame nový výstavný stojan - tzv. `pavúk`, ktorý predstavuje skvelú alternatívu k rollup`om.

EmBOSované vizitky sú fajn a…za bezkonkurenčné ceny.

2017-07-23
Wizytówki tłoczoneDo našej kalkulačky vizitiek sme pridali dodatočnú možnosť – EMBOSOVANIE. Cena a efekt sú prekvapením -  a to príjemným.  
Embosovanie ponúkame pre vizitky s rozmermi 90x50, 85x55 a 90x55mm, vytlačené na obojstranne natieranom kartóne 350g/m2, zušľachtenom laminátom – matnom, lesklom alebo soft-touch). V našej ponuke nájdete aj embosované vizitky s parciálnym 3d lakom .
 

Nová kalkulačka Farebnej tlače

2017-06-25
Nová kalkulačka farebnej tlače je už k dispozícii – ešte viac funkcií, viac možností a okamžitá kalkulácia aj najkomplikovanejších výtlačkov.
  • Nový, vačší formát potlače pre štandardné papiere 358mm x 654mm
  • Možnosť výberu doplnkových farieb - Liquid Gold a Liquid Silver
  • Nová skupina materiálov – Multi Layer (trojvrstvový kartón biela – farba – biela, s možnosťou výberu strednej vrstvy spomedzi 11 farieb)
  • Výsek ľubovoľných tvarov.

Nová široká ponuka štítkov

2017-01-13

Odovzdávame Vám novú kalkulačku štítkov, ktorá v sebe spája doterajšiu kalkulačku gravírovaných štítkov, vyrezávania znakov a písmen a farebných štítkov. Už teraz na si na jednom mieste, jednoducho a ľahko spočítate štítky podľa svojich parametrov a potrieb.  
 
V ponuke štítkov sme sprístupnili viac ako 80 materiálov (13 skupín). Bohatá paleta druhov, farieb a hrúbok materiálov predstavuje dokonalý základ pre tvorbu kompletnej vizuálnej identifikácie spoločností a všetkých možností aplikácie s praktickým využitím.
 


Zobraziť archívne informácie


Používaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.