| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
SPRACOVANIE NA PLOTRI
TLAČ + VÝSEK
REKLAMNÉ PRODUKTY
VZORKY A VZORKOVNÍKY
PROTIVÍRUSOVÝ BALÍK


Aktuality

 

 

2022-12-23

Všetkým našim Zákazníkom prajeme zdravé a pokojné Vianoce a šťastný nový rok.
Vedenie a team D&D

Etikety

2019-12-12

Našu ponuku 3D nálepiek a etikiet sme rozšírili o metalizáciu pomocou technológie LiquidMetal a Hotstamping. Môžete si vybrať z piatich farieb metalizovaných fólií: zlatá, strieborná, červená, zelená a modrá. Je možné navrhnúť dve farby metalizácie na jeden výtlačok. Navyše sa objavili nové materiály - farebné fólie  ORACAL  a transparentná fólia. Mimoriadnu pozornosť si zaslúži použitie efektu LiquidMetal v prípade 3D nálepiek, čoho príkladom je vedľajšia fotografia.

Ponuka je dostupná v kalkulačkách: 3D etikety a nálepky a 3D prívesky.

Prichádza sezóna na kalendáre.

2018-09-07
Nakoľko naša ponuka kalendárov sa z roka na rok rozširuje, rozhodli sme sa ju usporiadať zavedením jednej rozšírenej  kalkulačky x-dielnych kalendárov s väčšími možnosťami výberu kombinácií kalendárií, pozadí a hlavičiek. Teraz si ku každému kalendáru môžete zvoliť ľubovoľnú hlavičku s vybranou možnosťou zušľachťovania s voliteľnou dodatočnou zlatou alebo striebornou farbou. Dúfame, že vďaka tejto rôznorodosti budete môcť prispôsobiť ponuku potrebám a finančným možnostiam každého Vášho zákazníka.

Aby sme Vás povzbudili k tomu, aby ste nenechávali nákup kalendára na poslednú chvíľu, ponúkame Vám 10% zľavu na X-dielne kalendáre do konca septembra.  
 
 

Rozširujeme ponuku Rollup`ov

2018-07-20
Uviedli sme nové produkty do našej ponuky rollup`ov. Okrem doteraz dostupných rollup`ov, ktoré v súčasnosti predávame ako „Rollup Strong", sme pridali verziu Štandard, ktorá sa pri výrazne nižšej cene dokonale osvedčí pri stálejších expozíciách, ktoré nie je potrebné viacnásobne skladať a rozkladať. Môžete si tiež zvoliť obojstranný rollup, pri ktorom môžete do jednej kazety namontovať 2 plagáty, vďaka čomu je reklamný obsah viditeľný z oboch strán. Navyše uvádzame nový výstavný stojan - tzv. `pavúk`, ktorý predstavuje skvelú alternatívu k rollup`om.

EmBOSované vizitky sú fajn a…za bezkonkurenčné ceny.

2017-07-23
Wizytówki tłoczoneDo našej kalkulačky vizitiek sme pridali dodatočnú možnosť – EMBOSOVANIE. Cena a efekt sú prekvapením -  a to príjemným.  
Embosovanie ponúkame pre vizitky s rozmermi 90x50, 85x55 a 90x55mm, vytlačené na obojstranne natieranom kartóne 350g/m2, zušľachtenom laminátom – matnom, lesklom alebo soft-touch). V našej ponuke nájdete aj embosované vizitky s parciálnym 3d lakom .
 

Nová kalkulačka Farebnej tlače

2017-06-25
Nová kalkulačka farebnej tlače je už k dispozícii – ešte viac funkcií, viac možností a okamžitá kalkulácia aj najkomplikovanejších výtlačkov.
 • Nový, vačší formát potlače pre štandardné papiere 358mm x 654mm
 • Možnosť výberu doplnkových farieb - Liquid Gold a Liquid Silver
 • Nová skupina materiálov – Multi Layer (trojvrstvový kartón biela – farba – biela, s možnosťou výberu strednej vrstvy spomedzi 11 farieb)
 • Výsek ľubovoľných tvarov.

Nová široká ponuka štítkov

2017-01-13

Odovzdávame Vám novú kalkulačku štítkov, ktorá v sebe spája doterajšiu kalkulačku gravírovaných štítkov, vyrezávania znakov a písmen a farebných štítkov. Už teraz na si na jednom mieste, jednoducho a ľahko spočítate štítky podľa svojich parametrov a potrieb.  
 
V ponuke štítkov sme sprístupnili viac ako 80 materiálov (13 skupín). Bohatá paleta druhov, farieb a hrúbok materiálov predstavuje dokonalý základ pre tvorbu kompletnej vizuálnej identifikácie spoločností a všetkých možností aplikácie s praktickým využitím.
 

Najnovšia investícia UV plotter Mimaki UJF-7151 plus.

2016-06-05
Vďaka tejto investícii môžeme ponúknuť:
 • najvyššiu dosiahnuteľnú kvalitu UV výtlačkov
 • bielu 3D potlač
 • parciálny lak na UV výtlačkoch
Investícia nám umožnila rozšíriť ponuku o:
 • Vizitky na celofarebných kartónoch 330g/m2 s bielou 3D potlačou – vysoká kvalita a expresný termín vyhotovenia – 1 pracovný deň.
 • Vizitky Multilayer  1000g/m2 – vizitky na celofarebných kartónoch s bielym vnútrom (farba– biela– farba) a s bielou 3D potlačou.
 • Plastové karty tlačené na umelú hmotu HIPS s hrúbkou 0,75mm. Potlač 4/0 alebo 4/4 CMYK s parciálnym UV lakom 1/0.

Iba u nás - rýchla a jednoduchá kalkulácia aj najkomplikovanejších výtlačkov

2016-04-19
Rozširujeme ponuku o novú kalkulačku farebnej tlače, obohatenú o celý rad vlastností:
 • 81 tlačových podkladov (z toho 22 nových)
 • Možnosť výseku a bigovania ľubovoľných tvarov. Možnosť voľby wobblera na výtlačky. 
 • Možnosť tlače dodatočných farieb: zlato, striebro
 • Široká paleta zušľachťovania výtlačkov, vrátane novinky - laminátu Soft-Touch a laminátu Soft –Touch plus parciálny 3D lak.
 • Možnosť expresnej tlače na obálky. Možnosť personalizácie obálok
 • Mnoho možností finishingu:  zaoblenie rohov, personalizácia, dierovania, lepenie do bločkov, perforácia, lištová väzba a pod.

Nové produkty - vizitky na celofarebných kartónoch so zlatou alebo striebornou potlačou.

2016-01-03
Ponúkame štyri druhy kartónov: burgundská červená, mocca (hnedá), modrá s výnimočne zamatovou štruktúrou a čierna matná s gramážou 330g/m2.
Pre celofarebné kartóny je možná len strieborná alebo len zlatá potlač. 

Vláknový laser Lotus Meta C4 30W

2014-06-23
Radi by sme Vám predstavili našu najnovšiu investíciu - laser Lotus Meta C4 30W. Lotus laser system ponúka jedinečné, inovatívne, spoľahlivé a precízne riešenia v oblasti značenia.

Toto zariadenie nám umožní rozšíriť našu ponuku v rozsahu gravírovania o značenie na kovy, plexisklo a hliník. Vďaka tejto investícii budeme môcť postupne rozširovať ponuku reklamných predmetov so značením.
V júni 2014 sme Vám priniesli rozšírenú ponuku USB zariadení. Zaviedli sme 12 nových modelov USB kľúčov v rôznych farebných variantoch a s rôznymi kapacitami -  od 8 GB do 64 GB.  Viac ako polovica modelov z našej ponuky je značená pomocou monochromatickej laserovej technológie. Pracujeme už aj na ďalšom rozšírení ponuky reklamných predmetov. 

Priemyselný ploter KIMLA-1326

2014-03-09
Uviedli sme do prevádzky nové zariadenie - rezací priemyselný plotter KIMLA–1326, určený na CNC obrábanie materiálov frézovaním a rezaním. Najvyššia technológia, mimoriadna spoľahlivosť, vysoká inovatívnosť tohto zariadenia umožňujú rezať a frézovať umelé hmoty, peny, celistvé drevo a dýhu, tvrdé materiály, plexisklo, farebné kovy či viacvrstvové materiály (DiBond) s jedinečnou presnosťou.

Vďaka kombinácii frézovania a UV tlače sme rozšírili ponuku v oblasti reklamy a grafickej komunikácie o profesionálne služby v rozsahu vývesných štítov, grafických znakov, informačných tabúľ a štítkov, štítkov na dvere/k dverám, označenia budov, pútačov, obchodných stánkov a mnoho iných možností využitia. 

Nová investícia predstavuje tiež určité doplnenie ponuky Kongsberg. Vďaka nej môžete dosiahnuť ľubovoľný tvar Vašich tlačových výstupov, už nielen na papierových/kartónových podkladoch, ale aj na ľubovoľných pevných materiáloch do hrúbky  20mm a rozmerov od 200/200mm do 1250/2480mm. Zaviedli sme do našej ponuky viac ako 30 nových pevných  médií v rôznych farbách, ktorých výsek je možný po ich predchádzajúcej potlači.  Okrem toho sme Vám priniesli možnosť výseku ľubovoľných tvarov materiálov bez potlače pomocou technológie CNC frézovania alebo výseku a/alebo náseku nožom.  

Kongsberg i-XE10 Auto

2012-11-04
KongsbergZakúpili sme rezací plotter najvyššej generácie Kongsberg i-XE10 Auto.

Jedná sa o premiérovú inštaláciu v Poľsku a my sme prví, ktorí nadobudli toto zariadenie. Táto investícia nám umožnila zaviesť jedinečnú ponuku na trhu - „Tlač & Výsek”, ktorá umožňuje zhotovovať kompozície vyžadujúce okrem samotnej tlače aj výsek a/alebo bigovanie ľubovoľných tvarov. Sprístupnili sme širokú škálu médií, čo Vám v kombinácii s možnosťami plottra umožní zahájiť rentabilnú činnosť spojenú s reklamnými stojanmi, obalmi, tvarovanými vizitkami, kartami, pozvánkami, wobblermi/ kývacími pútačmi a nekonečným množstvom iných produktov, ktorých tvar a forma závisia výlučne na Vašej vynaliezavosti a nápaditosti.  

Plotter Kongsberg i-XE10 Auto je trieda sám o sebe. Je najrýchlejší na svete v kategórii stolových plottrov. Jeho funkcionalita a presnosť spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Zmena stroja na čiernobielu tlač

2008-01-21
Nahradili sme doterajší stroj na čiernobielu tlač Canon VarioPrint 6180 novým Xerox Nuvera 288. Je to najrýchlejší digitálny tlačiarenský hárkový stroj na čiernobielu tlač na svete. Rýchlosť 288 s. A4/min. Stroj je vybavený vkladačom (inserterom), ktorý umožňuje plnoautomatické dokladanie farebných listov do čiernobielych publikácií a preložiek z papierov a kartónov s rôznou gramážou.

Novinka!!! Arizona 250

2007-08-09
Ako prví v Poľsku sme nainštalovali ploter UV Arizona 250. Vďaka tomu môžu zákazníci D&D pridať do svojej ponuky rad nových služieb, ktoré umožnia zvýšenie zisku v rozsahu reklamnej grafiky, málonákladových obalov a stojanov. 

Tlač prebieha podľa novej technológie Oce VariaDot, ktorá využíva UV vytvrdzovaný atrament a premennú veľkosť tlačovej kvapky. Je možné tlačiť veľký formát s kvalitou, ktorá sa približuje fotografickej. Možná je napr. tlač farebnej mapy s čitateľným textom s veľkosťou 6 bodov na pevnej doske s rozmermi 1,25 x 2,5 m a s hrúbkou do 48 mm. Výtlačky z novej Arizony 250 vyzerajú oveľa lepšie ako výtlačky z bežných 6-farebných veľkoformátových tlačiarní a súčasne sú lacnejšie (o 10 až 40%) a odolnejšie voči UV žiareniu a vlhkosti. Arizona 250 je schopná tlačiť na takmer každý materiál: nábytkové dosky, sádrokartónové dosky, dlaždice, drevo, sklo, zarámované plátno, médiá s upraveným povrchom alebo iný materiál, ktorý si zažiadajú Vaši zákazníci.  V takom prípade je nevyhnutné individuálne dojednať spôsob realizácie zákazky s Oddelením zákazníckeho servisu.

land Presstek 34DI

2006-10-06

We bought new Presstek 34DI printer. This offset printer uses fourth generation of Direct Imaging technology to print in unprecedented quality and precision with 300lpi screen ruling. Presstek 34DI replaced in our machine park first DI generation Heidelberg QuickMaster 46-4 DI printer.

New cutter (three-side trimmer)

2006-07-01

Horizon HT 30 is a one knife three-side trimmer for books on demand. It features automated setups with touch screen control. Books prepared for trimming are transported automatically to the trimming section, then trimmed and delivered to the stacker. After trimming whole pile from in-feed table, HT 30 stops automatically and waits for next operation. Up to 40 job setups can be stored into memory for easy job recall.

New perfect binder

2006-07-01
Horizon BQ 270 is automated single clamp perfect binder for binding with hot melt glue. It is stocked with milling and roughening mechanism, side gluing rollers and smoke extractor. Can be supplied with side stacker for the finished books and scanner to measure stock thickness. Up to 20 different complete jobs can be programmed into memory for instant job recall. Suitable for CIP 3 or CIP 4 communication system.

New cutting plotter

2006-03-19
Mimaki

We launched new Mimaki 1218TD cutting plotter, with 1200mm x 1800mm working area. It is designed for cutting large format prints as well as production of boxes, stand ups and displays.

New large fromat printer SEIKO ColorPainter CS 6100

2006-02-13
seiko
Thanks to larger print format (up to 2500mm) and printing speed of SEIKO ColorPainter CS 6100 we may offer you even better prices than until now. Bigger machine park means also increase of reliability and punctuality of our services.

New Ricoh Pro C9210 machine - first in Poland

2005-06-10
To our machine park we bought Ricoh Pro C9210, the latest colour digital production printer in the world. It prints not only in quality as good as offset printers, but allows also for printing customization, personalization, mixing stocks within a run and many more. 
Ricoh iGen was bought with support of the EU funds.

Our printing house join the global Ricoh Premier Partners Community

2003-06-24
D&D Ltd. as a first printing company in Poland joined the global Ricoh Premier Partners Community programme. 
Main goal of this programme is to support pritning and publishing companies with understanding, using and taking advantage of the New Business of Printing solutions. Companies that belong to Premier Partners Community have exclusive access via www.ppcommunity.com to latest solutions achievable due to development of Internet and digital technology. Each year representatives of member companies meet on the European congress to exchange information and their vast experience. Fourth Eureopan Congress of Premier Partners took place in April 2003 in France.


Zobraziť aktuálne informácie


Používaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.